Pagina niet meer actueel

Met de komst van de website www.nieuwsdumper.nl is deze nieuwspagina overbodig geworden. Deze pagina wordt niet meer geupdate en wordt binnenkort verwijderd.

BKD2009 - Barend Kemp Demodag - 23 mei 2009

BKD dagen!Er is sinds de laatste Barend Kemp Demodagen in 2005 veel gebeurd en veranderd bij de Kemp Groep in De Meern. Uitbreidingen in het leveringsprogramma, de verdere modernisering van de organisatie, met als hoogtepunt de afronding van de nieuwbouw.

Met de bouw van de gigantische showroom, het overdekte demoterrein (de 'Zandbak') en de moderne presentatieruimte gaat een lang gekoesterde wens van Ben Kemp in vervulling. Zoveel mogelijk machines naar binnen en de faciliteiten om het leveringsprogramma onder de meest ideale omstandigheden goed te kunnen presenteren.

Met ruim 3.000 m2 aan vloeroppervlak, verdeeld over twee verdiepingen, is men uitstekend in staat om alle IHI minigraafmachines, IHI rupsdumpers, KATO rupsgraafmachines, BENS rupsdumpers, NAGANO hoogwerkers en TEREX mobiele graafmachines perfect binnen te presenteren.

Zandbak
De 'Zandbak' met een totale oppervlakte van ruim 1.000 m2 is geheel overkapt en door de verlichting ook 's avonds te gebruiken. De machines zijn vanuit de presentatieruimte eenvoudig te bereiken. Vanuit de presentatieruimte heeft men een goed overzicht over het draaiend materieel welke 1.500 kuub aan zand tot hun beschikking hebben.

Presenteren
De presentatieruimte is door zijn aankleding en gebruikte materialen uiterst sfeervol. De hoogte en de grote hoeveelheid ramen geeft de bezoeker een goed overzicht over de demonstratieruimte. Naast het presenteren van het eigen materieel heeft Kemp ook plannen om voor branche gerelateerde organisaties de ruimte beschikbaar te stellen. Ook deze bedrijven of instellingen kunnen dan profiteren van deze unieke faciliteiten. De ligging, de ruime parkeergelegenheid en moderne voorzieningen maken het voor dergelijke organisaties uiterst interessant om hun vergaderingen en/of evenementen te omlijsten met de productpresentaties van Kemp.

BKD2009 - Open Huis
BKD2009 logoOp zaterdag 23 mei is een ieder van harte welkom om al dit moois met eigen ogen te aanschouwen. Van 09.00 tot 17.00 uur is er de gelegenheid om met het materieel ervaringen op te doen in de 'zandbak'. Onder het genot van een hapje en een drankje treft u hier uw vakbroeders en collega's en kunt u op een informele wijze kennismaken met alle medewerkers van Barend Kemp B.V.

Naast de grote zandbak is er ook voor de allerkleinste een oefenterrein ingericht. Voor de mensen zonder hoogtevrees is er een unieke kans om dit spektakel vanuit een hoger gelegen perspectief te bekijken. De hoogwerkers van NAGANO zullen volop in bedrijf zijn om de liefhebbers tot grote hoogte te brengen.

De openstelling van de werkplaats, het magazijn en de verhuurafdeling geeft u de kans om een kijkje te nemen in het hart van deze firma. Ook de uitbreidingen op het adres aan de overkant van Barend Kemp B.V. zijn toegankelijk voor publiek, daar presenteert Kemp haar gebruikte materieel en alle hoogwerkers. Het complete hoogwerker (op rupsen) programma gaat hier in de toekomst zelfstandig opereren.

Noviteiten
De noviteiten tijdens deze BKD komen voornamelijk uit het hoogwerker segment. Tijdens de BKD kan men voor het eerst kennismaken met de allernieuwste IHI hoogwerkers op rupsen.
De IHI hoogwerkers, bestaande uit vier modellen, varieren in gewicht van 1.650 tot 2.000 kg. De werkhoogte varieert van 12 tot 22 meter. Een vertrouwd merk van Barend Kemp gaat dus verder uitbreiden, niet zozeer in de breedte, als wel in de hoogte. Samen met de grotere en zwaardere NAGANO hoogwerkers heeft Kemp nu dus ook een uitgebreid assortiment aan hoogwerkers op rupsen in het al zeer complete leveringsprogramma.

Kijk op www.barendkemp.nl voor meer informatie over de BKD2009.





Redactie Grondverzetters.nl | 07 mei 2009 00:53 | Link | Reacties (12)
 

Reacties

 
Uitnodiging hebben we binnen:D
Daimyo Verhoeven 07-05-2009 17:25
 
Ben nog nooit op dit evenement geweest maar het lijkt me wel erg leuk! ik zal ook even een kijkje nemen.
Mr. Bobby 11-05-2009 13:02
 
ik ga daar ook heen lage man mag je ook effe op die kraanen ziten en effe graven lage man:P
johndeeregirl 20-05-2009 21:33
 
nou, lachen meid... veel plezier aldaar...
seven eleven 20-05-2009 21:39
 
haha dankje ik heb wel vaker op een grote rupskraan gewerkt duus hoef er niet op te zitten hoor :P
johndeeregirl 20-05-2009 21:49
 
och, ga er dan eens IN zitten voor de verandering... gaat een wereld voor je open...
seven eleven 20-05-2009 21:53
 
haha die is al voor me open heb jij even pech :P
johndeeregirl 20-05-2009 21:54
 
haha... nou zal ie mooi worden... nou heb ik pech?? hmmm... wie weet...
seven eleven 20-05-2009 21:58
 
jha mooi he zit e zelf oook op een kraan of nie??
johndeeregirl 22-05-2009 11:42
 
dat scheelt wel eens van dag tot dag... heb in elk geval altijd een stuur in handen van een gemotoriseerd voertuig...
seven eleven 22-05-2009 13:10
 
Al is het maar van een trap traktor, wel zelf even brommem, hahaha
Ster 22-05-2009 18:08
 
tijd dat jij weer ns te werk gaat... wat kan jij toch een flauwigheid uitkramen... haha
hou je meid voor de gek... haha
seven eleven 22-05-2009 21:15
 

Reageer ook

Terug naar boven

Om een reactie te geven moet je eerst inloggen. Heb je nog geen
login? Hier kan je jezelf registreren.
 

Actueel nieuws


Nieuwsarchief

31-01 2x IHI IC100 rupsdumper voor V...
31-01 Volvo CE en Sennebogen wereldp...
26-01 Kijkdag online veiling Hoogsch...
25-01 IHI 80VX voor Jonk B.V. uit Kw...
24-01 ETEC 814-II en 815-II M voor V...

20-01 Eerste vier GINAF HD Trucks vo...
20-01 KATO HD820-V LC voor Loon- en ...
13-01 Truckunloaders komt met de Tel...
12-01 Twee IHI IC100 rupsdumpers voo...
10-01 Caterpillar M313D voor Van Sch...

10-01 Vereco inloopdagen 2011
05-01 IHI IC45 rupsdumper voor Verho...
05-01 Terex-Fuchs MHL360D voor Vikto...
03-01 Pon Equipment steunt veilighei...
03-01 KATO HD518llc voor Gebr. van d...

Meer nieuws in het nieuwsarchief