Kuiken Show op 4, 5 en 6 maart 2010
|
Op 4 maart gaat weer de jaarlijkse Kuiken Show van start, waarbij diverse nieuwe machines geintroduceerd worden en er een spetterende demoshow plaatsvindt, waarin indrukwekkende machines de hoofdrol spelen.
Daarnaast bestaat er de mogelijkheid om de verschillende machines uit te proberen. Naast de Volvo en Sennebogen machines zijn, net als vorig jaar, ook de trucks van Volvo weer te bewonderen tijdens de Show.
Ook worden er tijdens de Show verschillende nieuwe producten op het gebied van service en onderdelen geintroduceerd. Naar verwachting zullen 10.000 mensen een bezoek gaan brengen aan de Kuiken Show 2010.
De openingstijden van de Kuiken Show 2010 zijn:
donderdag 4 maart, van 10.00 - 18.00 uur
vrijdag 5 maart van 10.00 - 21.00 uur
zaterdag 6 maart van 9.00 - 16.00 uur
Enkele van de noviteiten die dit jaar aanwezig zullen zijn: Volvo L50F wiellader in High Speed uitvoering, Sennebogen 818 standaard Recyclingmachine, Volvo ABG 7820 B asfaltafwerkmachine met Volvo dieselmotor, Sennebogen 310 Multihandler, Volvo L220F wiellader met de nieuwe 'SoftShift' transmissie: een combinatie van lock-up en Reversed by Braking. Ook zal er een presentatie zijn van de Eco Operator trainingen.
Volvo L50F High Speed
Met de komst van de nieuwe Volvo L50F High Speed naar de Kuiken Show 2010 heeft Kuiken N.V. een echte primeur in huis gehaald. Deze nieuwe compacte wiellader heeft een bedrijfsgewicht van 9,4 ton en beschikt over een Volvo D5 4.8 liter motor met een vermogen van 85 kW (115 pk).
Deze Tier 3 motor bespaart op brandstofverbruik en door de Volvo Care Cab is het ook nog eens bijzonder prettig werken met deze machine. Door middel van een nieuwe hydrostatische aandrijving haalt deze machine een maximale snelheid van 42 km/u. Een bijzonder kenmerk van deze hydrostatische aandrijving is dat de agressiviteit en het afremmen ingesteld kunnen worden.
Sennebogen 818 standaard Recyclingmachine
De 818 standaard Recyclingmachine is gemaakt voor diverse toepassingen tijdens het voorsorteren en het laden van bijvoorbeeld walking floor trailers, versnipperaars of zeefmachines. Elk detail in het machineontwerp is specifiek afgestemd op de recyclingindustrie. Zo is deze machine voorzien van grote grofmazige koelers en airconditioning.
Door het ontbreken van een stuur en stuurkolom heeft de machinist goed zicht op het werk en het sturen gebeurt door middel van joystick besturing. Verder kan de Sennebogen 818 ook geleverd worden met een elektromotor in plaats van de standaard dieselmotor. Voordelen zijn een lager geluidsniveau van de machine en geen uitstoot van schadelijke uitlaatgassen. Ook hoeft er niet getankt te worden en de elektromotor behoeft aanzienlijk minder onderhoud dan een dieselmotor.
Sennebogen 310 Multihandler
De Multihandler 310 combineert het bereik en de loshoogte van een verreiker met de kracht en de rijeigenschappen van een wiellader. De hefcapaciteit bedraagt 10 ton en de maximale hefhoogte is 9.3 meter. Ook deze Sennebogen 310 is bijzonder geschikt voor laden van bijvoorbeeld containers, walking floor trailers of hoge trechters. De unieke, in hoogte verstelbare MultiCab (zichthoogte 5 meter) geeft daarbij het beste zicht op de werkplek; men kan goed in de trailers en trechters kijken. Ook is het veilig werken, doordat men goed overzicht heeft rondom de machine.
www.kuikencen.nl

 |
Redactie Grondverzetters.nl | 27 februari 2010 21:07 | Link | Reacties (19) |
| |
| |
| zwaar transport, bent u er dan ooit geweest?, volgens mijn buurman is het inderdaad interessant. en aangzien je zonder gevaar in de buurt mag komen van al die machines, kan je ook gelijk kijken hoe het allemaal in elkaar zit, en ik ga mischien ok wel zo'n sennebogen 310 multihandler nabouwen, dus dat is ook wel handig om aan informatie te komen |
| legomaker 28-02-2010 15:56 |
| |
| Legomaker, ja ik ben er al een paar keer geweest. Toen ze nog valmet hadden. en voor mijn werk ben ik er geweest. En ook heb ik een paar shows meegemaakt daar |
| zwaar transport 28-02-2010 15:59 |
| |
| zwaar transport, en, wat vond u ervan toen u er was? |
| legomaker 28-02-2010 16:12 |
| |
| Legomaker, ik vond het super voor elkaar. Toen ik er was mocht je ook zelf draaien met machines, ik weet niet of dat nog mag, het waren altijd goede show's. En waarmee ga jij die sennebogen 310 nabouwen dan? |
| zwaar transport 28-02-2010 16:15 |
| |
| ik ga hem nabouwen met lego, zoals mijn naam al zegt. ik maak wel meer aan grondverzetmachines, zo heb ik eens een volvo ec210 nagemaakt, en ben ik nu bezig met een sennebogen 835 op rupsen, die al bijna af is. en nog even over het draaien op de machines. volgens het internet is er dit jaar ook weer de mogelijkheid om machines te besturen, alleen denk ik dat ik het niet mag, aangezien mijn leeftijd en ervaring...(nog maar een halfuurtje op een volvo ec210, vandaar dat ik hem na wou bouwen) |
| legomaker 28-02-2010 17:54 |
| |
| Legomaker, leuke hobby, maar maak er eens foto's van en zet die mar eens op "machine freakz" kunnen we met zu'n alle er van genieten |
| Ster 28-02-2010 17:56 |
| |
| ik heb nu alleen nog maar de sennebogen 835 op rupsen in elkaar staan, met nog een shovel die je gewoon kan kopen, maar waar een heel stel bruikbare onderdelen op zaten. ik zal eens foto's maken als de sennebogen overslagkraan af is, en ook als ik er nog mee bezig ben, en dan kijken of ik ze op machinefreakz kan zetten. |
| legomaker 28-02-2010 17:58 |
| |
| Ja legomaker lijkt mij een goed idee. vertel dat ook even als je hem erop zet |
| zwaar transport 28-02-2010 18:00 |
| |
| ik zal het zeggen, als ik bij een foto jouw reactie zie staan, maar het kan nog wel even duren, aangezien ik onderdelen tekort kom, en die dus nog moeten worden besteld, en dat duurt vaak wel eventjes. maar ik denk dat ik over een maand klaar ben met het technische gedeelte, en dan nog de beplating en details, en nog wat oneffenheden wegwerken. en een bedrijf kiezen wat de machine in bezit heeft, en dan die belettering erop zetten, maar de beplating enz doe ik nu voor het eerst, dus verwacht daar niet te veel van..., maar ik ben over 2 maanden wel klaar denk ik |
| legomaker 28-02-2010 18:06 |
| |
| ik ga morgen direct na het werk even kijken. altijd gezellig! |
| joopjoop 04-03-2010 21:23 |
| |
| het was er geweldig, en die 310 ultihandler die er was, zag er zker wel mooi uit |
| legomaker 08-03-2010 17:28 |
| |
| Lego, heb je mooie foto's kunnen maken. Voor je project? |
| zwaar transport 08-03-2010 17:36 |
| |
| een paar, het was wel jammer dat er veel mensen waren, die door mijn beeld heen liepen. maar nu ik die 310 multihandler eenmaal heb gezien, weet ik zeker dat dit een lastige gaat worden om na te bouwen. aangezien hij niet 1 maar 2 assen stuurt, en allebei de assen zijn ook nog aangedreven. ook kan zij zijn wielen allebei schuin zetten, zodat hij als het ware opzij rijd. dit is wel allemaal heel lastig na te maken, sturende en aangedreven assen tgelijke enz. maar na Ster zijn 6x6 en de Sennebogen, hoop ik toch wel eraan te kunnen beginnen |
| legomaker 08-03-2010 18:41 |
| |
| Oké lego, en dan heb je ook weer meer ervaring. Dus dat daat lukken |
| zwaar transport 08-03-2010 19:12 |
| |
| Foto's van de Kuiken Show 2010 kunnen geplaatst worden op onze andere website machinefreakz.nl. Het was ook dit jaar weer gezellig! |
| Redactie Grondverzetters.nl 08-03-2010 19:19 |
| |
|
|
Actueel nieuws
Nieuwsarchief
31-01 2x IHI IC100 rupsdumper voor V...
31-01 Volvo CE en Sennebogen wereldp...
26-01 Kijkdag online veiling Hoogsch...
25-01 IHI 80VX voor Jonk B.V. uit Kw...
24-01 ETEC 814-II en 815-II M voor V...
20-01 Eerste vier GINAF HD Trucks vo...
20-01 KATO HD820-V LC voor Loon- en ...
13-01 Truckunloaders komt met de Tel...
12-01 Twee IHI IC100 rupsdumpers voo...
10-01 Caterpillar M313D voor Van Sch...
10-01 Vereco inloopdagen 2011
05-01 IHI IC45 rupsdumper voor Verho...
05-01 Terex-Fuchs MHL360D voor Vikto...
03-01 Pon Equipment steunt veilighei...
03-01 KATO HD518llc voor Gebr. van d...
Meer nieuws in het nieuwsarchief
|