Fendt 930
Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!
Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
ja denk het ook,is eerder 4-6 duizend uur
Dat kan deze ook wel maar dan moet je dat wel in de gaten hebben.
das niet zo gezond lijkt me,stilstaan is beter om te wisselen
Dat doe ik ook altijd ja, stilstaan is beter maar het is niet schadelijk, behalve bij de oude 700 serie.
overdrijven is ook een vak
4 tot 6 duizend uur? Laat me niet lachen. Ken meerdere vario's die langer dan 8000 uur mee gaan zonder bak verwisselen. Onze (opgedraaide) 712 heeft ook 7000 uur met dezelfde bak. Licht eraan hoe er mee gereden wordt. Als je hem verkeerd gebruikt, is dit schadelijk voor de bak. Anders kan hij het wel volhouden tot de 8 a 10 duizend uur!
belgie is ook niet zo groot als nederland he
hallo staat toch een smiley achter,waar om te lachen
@eppie
concurrentie is er genoeg,van alle merken(fendt936,mf 8690,jd 8330,...)
@etje
ja en dan,wat heeft dat er mee te maken?
:lol: daarmee dat al de fendts van michiels voor 5000h een nieuw boit krijgen!!
groot gelijk waardeloos is het :lol:
das juist daar ga je toch niet over scheuren of het wordt te gevaarlijk!
hahaha dit is echt wel de domste reactie he!! wat joachim zei heeft hij ook!!
niks overdrijven dit is de waarheid!!
of zwaar werk wat ik al aangehaald heb dan ist voor 5000h!
ah ja das wel waar maar dat is uit veiligheid! de olie moet goed warm zijn vooraleer die voluit gaat! dit is wel voor geen brokke te maken. gij zult dit ondervonde hebben als ge de T7050 op demo had?
bij michiels toch heb ik mij laten weis maken
en wij hebben al heel aantal vario's boven 5000 uur gehad die zwaar belast werden... onlangs 714 ingeruild met 6000 uur alleen maar zwaar werk en vario functioneerde nog prima
als het echt goed koud is wil vario niet direct in weg.
zijn ook maar verhalen hoor ik denk als je verstandig omgaat en optijd onderhoudt doet dat alles wel goed loopt en je met elke automaat veel uren kan draaien
ja chauffeur van krinkels zei me dit . hij moest de trekker een uur laten draaien voor die een beetje vooruit wil (als de motor en transmisie koud is)