Massey Ferguson Meerdere
Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!
Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
400pk voor een 8-rijer is niet veel. die demo die pereboom had (fr 9060 met 600pk. Ook met 8-rijer) ree wel wat harder. die liep ook mooi met het drukwisselsysteem. maar die jdโs van pereboom hebben 600pk met een 6-rijer. dat loopt pas hard.
die trekkers zijn van hun zelf. (net zo als de kieper) en de hakselaar is een demo.
@hollander Loonbedrijf Pit met een Demo hakselaar. De trekkers en kiepers zijn van ons zelf.
een paar jaar terug bij ons kon de hakselaar aan een stuk doorrijden en dit jjaar de bult verkocht en de bult zat goed in mekaar en geen broei. dus dan is het toch goed?
vorige winter hadden we hem half opgevoerd. met een voersnelheid van ong. 1m/per week en geen broei! Paar maanden terug andere helft verkocht maar zat goed stijf on mekaar.
pit heeft toch een 150? maar alsnog.
pit heeft toch een 150 met allerlei kleuren? omdat ze iedere keer andere verf gebruiken om slechte plekken te schilderen.
oke, als jij het zegt. zal wel zo zijn.
oke je hebt gelijk. weet niet hoe ik dan bij 150 kwam maar toch....
als je google maps hebt moet je "voshoek 1 basse" intypen, krijg je de preciese locatie.