Fendt Meerdere

sander
2 fendt tractoren gestolen. Ik dacht zal het filmpje hier ook eens plaatsen om misschien dat mensen wat gezien hebben onderweg.
Als het niet gepast is dan verwijder ik hem wel weer.

Reacties

manus
Het wordt steeds gekker!!
dirkie ten hove
Zijn een 711 en 714 teminste staat op de site
ErDee
Sjezus wisten zeker niet veel van trekkers af als ze de slangen doorsnijden, dan zullen ze wel even bezig zijn geweest ook. Maar een fendt krijgen ze wel weer aan het rijden?
sander
jah dat is idd 711 en 714. Jah dat is idd het rare dat ze dat gedaan hebben denk je die hebben geen bal verstand van. Maar andere kant kunne ze wel op rijden. Maar het slepen van zo'n vario is ook niet echt slim..
rene1455dek
gebeurt veelste veel
KOETIE
@sander

Je mag een vario slepen.
Maar je mag maar 6 km slepen, en niet harder gaan dan 13/14 km/h
sander
weet niet cker of gesleept is maar dat had ik gehoord. T blijft iedergeval triest. In de beton met die lui.
fendt308-driver
@sander
zonde van de beton... Nieuw ipv paarde crimineelvlees schandaal 😃

Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!

Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
9
PUNTEN
0
WEERGAVES
0