
BLOOPERS As door midden vastgereden
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!
Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Die vertanding valt dan weer in de vertanding in die drum links op de foto, aangezien het lager aan het rechtse deel van de price as zat, had die drum geen lagering meer, en is de boel ingelopen. De gevolg schade is dus vrij groot
die kerkhoven ver van hier heb ik niet zoveel vertrouwen in. Je moet tijden lang wachten op je spullen, en als je het doosje open maakt blijkt het onderdeel nog minder te zijn dan je eigen onderdeel, dat gaat hier niet gebeuren
Oplassen/afdraaien hebben we wel vaker gedaan, toen ging het ook goed, dus gewoon weer proberen.
Wij bestellen ook geregeld spullen voor de trekkertrek en tractorpulling onderdelen daarvandaan. En eigenlijk zijn daar nooit problemen mee. Leveren verloopt ook goed. Meestal is het er binnen anderhalve week.soms twee weken. Maar langer niet.