
BLOOPERS Huhh??? vastgereden
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!
Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Ja
Maar achterin was het over de helft vol.
We hadden de put ook al langer open liggen en als we tijd hadden weer gespoeld. De gassen zijn er zo goed als uit, we konden ook naar de put in. Het ging wel in de tank gelukkig zat er een groot mangat aan.
Maar die tank heeft voor geen zuigpunt voor de slang op te doen.
Ik heb voor het klotsschot om het zo maar te noemen vrij geschept. Nu komt het ergste dan moet ik het eerst over dat schot scheppen en dan kan ik het weer naar buiten scheppen.
Ja we waren met twee tanken, eentje water er in blazen en met deze zuigen. Maar we zijn ook blij dat we met deze tank hebben gezogen. Bij die ene kom je niet in.
Haha. Hoeven we ons niet te vervelen