Te hoog beladen voor hefbrug Alphen aan den Rijn
Een te hoog beladen vrachtwagen is dinsdagochtend tegen de hefbrug in Alphen aan den Rijn gereden, die toch al sinds 1938 dezelfde hoogte heeft. Op de oplegger lag een grijparm en die heeft de staalconstructie van de hefbrug geraakt. De grijparm moest opgeruimd worden.Video van de opruimwerkzaamheden:
De brug was even dicht maar is inmiddels weer in werking gesteld.
Dit is de tweede storing aan de Alphense hefbrug in twee dagen. Maandag had de brug korte tijd van een storing. Het brugdek was omhoog gehesen en kon niet meer naar beneden zakken. Ook toen had zowel het wegverkeer als scheepvaartverkeer last van de storing.
Heb je nog een paar goeie blooper foto's of video's? Help mee!
Iedereen heeft 'm wel eens vastgereden. Het overkomt de beste.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!